20200907_143152

Житловий комплекс "Олімпійський" NEW

Житловий комплекс Олімпійський new є частиною вже збудованого житлового комплексу Олімпійський, що прекрасно зарекомендував себе, який знаходиться в найзручнішому місці лівого берега Дніпра - на житловому масиві Лівобережний-3, бульвар Кобзаря.

У ЖК Олімпійський вже побудовано та здано в експлуатацію 9 будинків п'яти-, семи-, дев'ятиповерхової забудови. Кожен двір має закриту територію з індивідуальними відеодомофонами та камерами, виконано чудовий благоустрій із зеленими насадженнями, автомобілі у дворах не ставляться (усі паркування розташовані за двором).

На території є свій пішохідний бульвар для прогулянок, фітнес зал, приватна поліклініка Garvis, три кафе, пекарня, п'ять салонів краси, два зоомагазини, стоматології, продуктові магазини, аптека, ательє, дитячий центр розвитку, Нова пошта і т.д.

9

Кількість секцій

10

Кількість поверхів

137

Кількість квартир

2,75 м

Висота стель

газобетон

Стіни

індивідуальне

Опалення

БЕЗПЕКА І КОМФОРТ НА ПЕРШОМУ МІСЦІ

КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

Будинок оснащений двома ліфтами вантажопідйомністю по 800 кілограмів.

Вікна енергозберігаючі, із шестикамерним профілем, подвійним склопакетом (три скла), подвійне напилення та наповненням камер аргоном.

Будинок повністю утеплений мінеральною ватою завтовшки 15 сантиметрів.

Кожна квартира оснащена гарними вхідними дверима, що не потребують заміни, електричним котлом для індивідуального опалення, стояками каналізації для кухні та ванни, вентиляційними каналами.

Команда будівельників на індивідуальне замовлення виконує ремонтні роботи ще на етапі будівництва, що дозволяє максимально швидко заселитися в квартиру після здачі будинку в експлуатацію.

У житловому комплексі Олімпійський NEW можна придбати квартиру за програмою іпотечного кредитування від Радабанк.

Квартири з терасами

Двохрівневі квартири на дев'ятому та десятому поверхах з індивідуальними відкритими терасами, панорамними вікнами та справжнім каміном

Консультація

Залишіть свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

    ГАЛЕРЕЯ